Tel:
Chiny Siatka gabionowa producent
HEBEI SHENGSEN TRADE CO.,LTD
HEBEI SHENGSEN TRADE CO., LTD

Dom

HEBEI SHENGSEN TRADE CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4

HEBEI SHENGSEN TRADE CO.,LTD

HEBEI SHENGSEN METAL PRODUCTS CO., LTD. Znajduje się w mieście Shijiazhuang, stolicy prowincji Hebei, która specjalizuje się w produkcji i importu i eksportu produktów z siatki drucianej.We utworzyła bazę produkcyjną w Anping County, i jest to bardzo znane miejsce na świecie
Utworzenie bazy produkcyjnej w Anping County i jest to bardzo znane miejsce na świecie, zwane Rodzinnym Wire Mesh w Chinach. Mamy trzy fabryki do tej pory i są Anping Haitao Wire Factory, Anping Shengsen Wire Mesh Tkactwo Fabryka i ShenZhou Shengsen Metal Products Co, Ltd.
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : SHENGSEN

Ilość pracowników : 180~200

Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-4,000,000

Rok założenia : 2003

pc Export : < 10%

W 2003 r. Anping Haitao Wire Factory powstała w 2003 roku, a my wszedł do branży siatki drucianej, tworząc galwanizowaną linię elektrolizera.

W 2005 roku otworzyliśmy nowy rynek, łącząc się z zagranicznymi technologiami, opracowaliśmy nowy rodzaj surowca do budowy oczek, po długim czasie i wielokrotnie testując i próbując, dostaliśmy uznanie i pozytywny komentarz zagranicznego klienta. Więc nasze produkty stały się liderem wysokiej jakości materiału do izolacji ścian.

W 2007 roku utworzyliśmy linię ocynkowaną ogniowo ocynkowaną, która dostarczyła surowce o wyższej jakości do obróbki siatki drucianej, a produkcja wzrosła o 150 ton dziennie,

W 2008 r., Aby złapać zapotrzebowanie na rynek eksportu, nawiązaliśmy międzynarodowy handel, zwany Hebei shengsen Trading Co., Ltd w shijiazhuang, stolicy prowincji hebei

W 2010 r., Nasza firma Dostać projest z Chin kolejowych trzynastu Bureau Group Co, Ltd. Zbuduj wszystkie zewnętrzne prace izolacyjne ściany Erqi Distric z Wanda Plaza w zhengzhou w prowincji Henan, a kwota wynosiła 120 milionów RMB w umowie, Otrzymał bardzo pochwały przywództwa prowincjonalnego za pomocą materiałów profilaktycznych Grade Afire i wyśmienitej technologii budowlanej.

W 2013 roku, w celu zwiększenia skali produkcji, zainwestowaliśmy nową fabrykę poprzez zakup 100 akrów gruntów w brodzie shenzhou miasta i anping kraju, a kosztowało 100millions RMB w sumie. Więc dzienne wyjście może wynosić 260 ton i zatwierdzone przez ISO9001.

W 2014 r. Roczna sprzedaż produktów osiągnęła 82 000 ton dzięki wysiłkom pracowników,

W 2015 roku shenzhou shengsen wyroby metalowe co., Ltd został formalnie ustanowiony, a my zaczynamy korzystać z nowego sprzętu, nowej mocy, zdobyć pewne osiągnięcia

Usługowe

Hebei Shengsen Metal Products Co Ltd Jest jednym z wiodących producentów siatki drucianej, a także innych produktów z siatki drucianej w Anping, w prowincji Hebei w Chinach.

Zgodnie z zasadą Being Practical, United i przedsiębiorczości, Hebei Shengsen Metal Products Co Ltd Jest szybko rozwijającą się firmą zatrudniającą obecnie ponad 500 pracowników.

Firma Zespół

Mamy 70 zestawów zaawansowanych rysunek drutu i maszyny tkane łącznie, 160

Profesjonalnych pracowników i 12 profesjonalnych inspektorów.Niezbędne mogą być do 260tons dziennie,

I 82000 ton na roczne Sprzedaż. Mamy silną siłę techniczną, naukowe zarządzanie

Metod i ścisłego przeglądu, aby zapewnić klientom doskonałą jakość

Produkty, które przeszły certyfikat ISO 9001. Nasze produkty z siatki drucianej są sprzedawane dobrze

W Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Korei Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Australii iw Stanach Zjednoczonych

Ponad 40 krajów i regionów, a nasza jakość i usługa zostały uznane przez

Zagraniczni klienci.

HEBEI SHENGSEN TRADE CO.,LTD
Pokój 1112, Budynek Baidu, nr 34 Ul. Youyi South, District of Qiaoxi, Shijiazhuang, Chiny
Tel:86-311-85293775
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Siatka gabionowa dostawca. © 2017 - 2020 wiremeshsteel.com. All Rights Reserved.